(Tertakluk kepada tamat tempoh bantahan/rayuan)
Kod Kawasan Nama Kawasan
F1.1 Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan 1/2
F3.3 Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan 3/4
F1.4 Fakulti Perubatan 1/2
F3.5 Fakulti Perubatan 3/4
F1.6 Fakulti Ekonomi dan Pengurusan 1/2
F3.8 Fakulti Ekonomi dan Pengurusan 3/4
F1.9 Fakulti Pengajian Islam 1/2
F3.10 Fakulti Pengajian Islam 3/4
F1.11 Fakulti Sains dan Teknologi 1/2
F3.14 Fakulti Sains dan Teknologi 3/4
F1.15 Fakulti Pendidikan 1/2
Kod Kawasan Nama Kawasan
F3.16 Fakulti Pendidikan 3/4
F0.17 Fakulti Undang-Undang 1/ 4
F1.18 Fakulti Kejuruteraan dan Alam Bina 1/2
F3.19 Fakulti Kejuruteraan dan Alam Bina 3/4
F1.20 Fakulti Sains Kesihatan 1/2
F3.21 Fakulti Sains Kesihatan 3/4
F1.22 Fakulti Teknologi dan Sains Maklumat 1/2
F3.23 Fakulti Teknologi dan Sains Maklumat 3/4
F0.24 Fakulti Pergigian 1/4
F0.25 Fakulti Farmasi 1/4
F0.26 Pusat Citra Universiti 1/4

Kod Kawasan Nama Kawasan
U1.26 Umum 1/2
U3.33 Umum 3/4




Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.1 Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan 1/2

LIU JIUN ER
(A171056)

546
F1.1 Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan 1/2

MOHAMAD MUJTAHID BIN MD SALIM
(A169028)

535
F1.1 Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan 1/2

MUHAMMAD MUAZ BIN ISKANDAR
(A172313)

493
F1.1 Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan 1/2

NUR ARISHA AQILAH BINTI MAHAZIR
(A170564)

488
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 2               Jumlah Undi Rosak : 103
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.3 Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan 3/4

YILLSON YANGGUN
(A165222)

180
F3.3 Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan 3/4

SITI NURIZZATI MUNIRAH MALIK
(A165139)

140
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 19
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.4 Fakulti Perubatan 1/2

MOHAMAD HASRUL AIZAT BIN TALIB
(A168373)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.6 Fakulti Ekonomi dan Pengurusan 1/2

NURUL AFIQAH BINTI OMAR
(A169039)

521
F1.6 Fakulti Ekonomi dan Pengurusan 1/2

AININ SOFIYA BINTI AZARUDDIN
(A167901)

409
F1.6 Fakulti Ekonomi dan Pengurusan 1/2

AMIRUL FARHAN BIN ISMADI
(A167957)

390
F1.6 Fakulti Ekonomi dan Pengurusan 1/2

RYANALYSA LAI BINTI RADZWAN LAI
(A168332)

338
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 2               Jumlah Undi Rosak : 37
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.8 Fakulti Ekonomi dan Pengurusan 3/4

MUHAMMAD ZARIF BIN ZAIDI
(A166385)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.9 Fakulti Pengajian Islam 1/2

MUHAMAD AMIRUL ADLI BIN MOHD KHAIRULLAZMI
(A168560)

617
F1.9 Fakulti Pengajian Islam 1/2

NUR 'ADDINA SYUHADA' BINTI MOHAMAD SHARIF
(A168112)

72
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 10
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.10 Fakulti Pengajian Islam 3/4

NUR NAJWA BINTI AHMAD SOKRI
(A166362)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.11 Fakulti Sains dan Teknologi 1/2

NUR FATIN JAZMINA BINTI JASNI
(A170334)

710
F1.11 Fakulti Sains dan Teknologi 1/2

MUHAMMAD AIMAN BIN MOHD YUNUS
(A170874)

689
F1.11 Fakulti Sains dan Teknologi 1/2

MUHAMMAD NOR HAFIZI BIN ABDBUL GANI
(A169531)

669
F1.11 Fakulti Sains dan Teknologi 1/2

AMIR IZZWAN BIN ABU HASAN
(A172378)

636
F1.11 Fakulti Sains dan Teknologi 1/2

VIVIEN THUM YA WEN
(A170360)

476
F1.11 Fakulti Sains dan Teknologi 1/2

JAMALUDDIN BIN FADZLI
(A170340)

474
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 3               Jumlah Undi Rosak : 54
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.14 Fakulti Sains dan Teknologi 3/4

NURUL NAZIERA BINTI MAHAT
(A166681)

290
F3.14 Fakulti Sains dan Teknologi 3/4

SHATIYA SHRI A/P MURALIDARAN
(A164119)

254
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 5
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.15 Fakulti Pendidikan 1/2

SUHAILA BINTI MOHD YA'ACUB
(A170613)

103
F1.15 Fakulti Pendidikan 1/2

NURUL AQILAH BINTI ARIFIN
(A167789)

85
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 13
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.16 Fakulti Pendidikan 3/4

CLAUDYA LUNCHA ANAK JULIN
(A158595)

104
F3.16 Fakulti Pendidikan 3/4

MEGAT UZAIR ZIKRY BIN ZAMRI
(A166538)

73
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 2
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F0.17 Fakulti Undang-Undang 1/ 4

MUHAMMAD WAJIH ZAKWAN BIN HANIF
(A166245)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.18 Fakulti Kejuruteraan dan Alam Bina 1/2

AFZA NURJEHA BINTI MOHAMAD ROSLI
(A169452)

436
F1.18 Fakulti Kejuruteraan dan Alam Bina 1/2

AHMAD HAKIMI BIN HARUN
(A169534)

244
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 11
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.19 Fakulti Kejuruteraan dan Alam Bina 3/4

NUR AZIATUL IZWA BINTI MOHD ASRI
(A164668)

167
F3.19 Fakulti Kejuruteraan dan Alam Bina 3/4

ONG TZE SEAN
(A165660)

109
F3.19 Fakulti Kejuruteraan dan Alam Bina 3/4

ABANG AKMAL RUHINA BIN ABG ABDUL RAINI
(A159384)

75
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 6
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.20 Fakulti Sains Kesihatan 1/2

ADAM MUHAMMAD ZACKRY BIN ZULKIFLY
(A168568)

373
F1.20 Fakulti Sains Kesihatan 1/2

MUHAMMAD SALMAN BIN ISKANDAR
(A170464)

192
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 8
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.21 Fakulti Sains Kesihatan 3/4

NURUL SHAFIKAH BINTI IDRIS
(A162719)

249
F3.21 Fakulti Sains Kesihatan 3/4

BORIS WONG JUNG ZHANG
(A162255)

230
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 11
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.22 Fakulti Teknologi dan Sains Maklumat 1/2

MUHAMMAD SYAZWAN BIN SALLEH HUDDIN
(A169785)

177
F1.22 Fakulti Teknologi dan Sains Maklumat 1/2

MUHAMMAD HABIB BIN YAHYA
(A170584)

160
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 8
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.23 Fakulti Teknologi dan Sains Maklumat 3/4

HAFIZI BIN MOHAMAD
(A166003)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F0.24 Fakulti Pergigian 1/4

MUHAMMAD HANIF BIN MOHD IDRUS
(A167667)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F0.25 Fakulti Farmasi 1/4

MOHAMMAD JUNDULLAH BIN MORNI
(A167616)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F0.26 Pusat Citra Universiti 1/4

AMIRUL AKMAL BIN MOHAMAD RAMLEE
(A172042)

97
F0.26 Pusat Citra Universiti 1/4

INSYEERAH INANIE BINTI ZULKHAIRI
(A170834)

31
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 3
[atas]

 
Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
U1.26 Umum 1/2

AINAA SYAFIQA BINTI KAMARULZAMAN
(A170044)

3107
U1.26 Umum 1/2

MOHAMAD MUQRIE BIN MOHAMAD SOPI
(A171842)

2850
U1.26 Umum 1/2

MUHAMMAD AIMAN ASYRAF BIN MOHD TAHIR
(A169219)

2523
U1.26 Umum 1/2

MUHAMMAD SYAMIL BIN MOHD NOOR
(A171703)

2487
U1.26 Umum 1/2

NURUL RABI'ATUL ADAWIYAH BINTI RUZAINI
(A170188)

2468
U1.26 Umum 1/2

AHMAD MUS'AB BIN AMRI
(A167732)

2465
U1.26 Umum 1/2

MUHAMMAD ARIF FAHMI BIN KHAIRUL AZLI
(A170913)

2465
U1.26 Umum 1/2

SITI HAWA BINTI MUHAMMAD FIRDAUS HAU
(A172231)

2455
U1.26 Umum 1/2

NUR AINA ALISHA BINTI NAZRI
(A168093)

2426
U1.26 Umum 1/2

AFIQAH AMNI BINTI SHAMSUL
(A168810)

2371
U1.26 Umum 1/2

SUMAIYAH BINTI MOHD TOBRONI
(A170037)

2295
U1.26 Umum 1/2

MUHAMMAD HAZIQ BIN SAIFUL IZHAM
(A168426)

2264
U1.26 Umum 1/2

MUHAMMAD NUR HAKIMI BIN MOHD SHAH
(A169995)

2254
U1.26 Umum 1/2

MUHAMMAD ASYRAFFUDIN BIN SAMSUL
(A167862)

2232
U1.26 Umum 1/2

NURSYAYAANI BINTI MOHD SALLEH
(A169822)

2195
U1.26 Umum 1/2

NOR NAJIHAH BINTI ABDUL RAZAK
(A171044)

2143
U1.26 Umum 1/2

NUR RADHIAH BINTI MOHD AZMI
(A168178)

1666
U1.26 Umum 1/2

LOO KHAI MING
(A167577)

1250
U1.26 Umum 1/2

CHUA SEONG WOOI
(A169009)

1084
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 7               Jumlah Undi Rosak : 451
[atas]

Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
U3.33 Umum 3/4

MUHAMMAD AIMAN BIN MOHD YUSOF
(A160307)

1418
U3.33 Umum 3/4

NUR IZZAH ATIRAH BINTI MOHAMAD AZHAR
(A164711)

1279
U3.33 Umum 3/4

MUHAMMAD NAJMI AMRI BIN ABDUL AZIZ
(A162973)

1218
U3.33 Umum 3/4

NUR'AISHATUL HAMIZAH BINTI NORDIN
(A163783)

1207
U3.33 Umum 3/4

TAN RAY MING
(A163570)

1190
U3.33 Umum 3/4

MUHAMMAD AKMAL HAKIM BIN ADNAN
(A164306)

1182
U3.33 Umum 3/4

MUHAMAD FAIQ BIN ISHAMMUDDIN
(A164357)

1180
U3.33 Umum 3/4

MUHAMMAD JURAIS BIN ABDULLAH
(A165646)

1158
U3.33 Umum 3/4

MUHAMMAD FAIZ HAFIZI BIN MOHMAD
(A164560)

1157
U3.33 Umum 3/4

HASBUL HADI BIN SHAMSUL MUNIR
(A163818)

1142
U3.33 Umum 3/4

NURAINI BINTI ABD RAZAK
(A164290)

1126
U3.33 Umum 3/4

AIDIL ADZHAM BIN OTHMAN
(A163101)

1084
U3.33 Umum 3/4

FARIS BIN OSMAN
(A165952)

1052
U3.33 Umum 3/4

DZVURIYAH BINTI VELAYIT HUSSEIN
(A160581)

1036
U3.33 Umum 3/4

LAW MING FEI
(A165800)

932
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 6               Jumlah Undi Rosak : 104
[atas]