(Tertakluk kepada tamat tempoh bantahan/rayuan)
Kod Kawasan Nama Kawasan
F1.1 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan
F3.4 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan
F1.6 Fakulti Perubatan
F3.7 Fakulti Perubatan
F1.8 Fakulti Ekonomi & Pengurusan
F3.10 Fakulti Ekonomi & Pengurusan
F1.11 Fakulti Pengajian Islam
F3.12 Fakulti Pengajian Islam
F1.13 Fakulti Sains & Teknologi
F3.16 Fakulti Sains & Teknologi
Kod Kawasan Nama Kawasan
F0.17 Fakulti Pendidikan
F0.18 Fakulti Undang-Undang
F1.19 Fakulti Kejuruteraan & Alam Bina
F3.21 Fakulti Kejuruteraan & Alam Bina
F1.22 Fakulti Sains Kesihatan
F3.23 Fakulti Sains Kesihatan
F1.24 Fakulti Teknologi & Sains Maklumat
F3.25 Fakulti Teknologi & Sains Maklumat
F0.26 Fakulti Pergigian
F0.27 Fakulti Farmasi

Kod Kawasan Nama Kawasan
U1.28 Umum
U3.35 Umum




Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.1 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan

AISYAH SAKINAH BINTI ZULKEFLE
(A164397)

1038
F1.1 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan

NUR IZZATI AFNANI BINTI YAHYA
(A166623)

1031
F1.1 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan

NURIZZAHUNNISA BINTI MUSKAMAL
(A164648)

978
F1.1 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan

MUHAMMAD FIRDAUS BIN MD ARIF
(A164348)

760
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 3               Jumlah Undi Rosak : 71
[atas]

Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.4 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan

MUHAMMAD IZZAT BIN EBRAHIM
(A161615)

317
F3.4 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan

AMIRUL ALIIF BIN NASARUDDIN
(A157423)

222
F3.4 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan

NOR ADLI FIRDAUS BIN SABTU
(A161594)

174
F3.4 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan

SITI NURBAIAH BINTI ALBANI
(A159869)

167
F3.4 Fakulti Sains Sosial & Kemanusiaan

NUR AZMINA BINTI NORDIN
(A159656)

134
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 2               Jumlah Undi Rosak : 18
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.6 Fakulti Perubatan

THIEERAPORN PHRASEART A/P MA NOON
(A162674)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]

Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.7 Fakulti Perubatan

MUHAMMAD HELMI BIN RAZALI
(GA02119)

261
F3.7 Fakulti Perubatan

OOI KAI SHEN
(A156122)

121
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 5
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.8 Fakulti Ekonomi & Pengurusan

BAINATUL NAJIHA BINTI ZAKARIA
(A166371)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 2               Jumlah Undi Rosak :
[atas]

Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.10 Fakulti Ekonomi & Pengurusan

HARIZ TASNIM BIN HAFIZAN
(A159033)

207
F3.10 Fakulti Ekonomi & Pengurusan

ASDI ANUAR ONG
(A157408)

171
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 5
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.11 Fakulti Pengajian Islam

MUHAMMAD FAIZ HAFIZI BIN MOHMAD
(A164560)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]

Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.12 Fakulti Pengajian Islam

FITRI MUNAWAROH BINTI ZAILANI NASTY
(A158742)

248
F3.12 Fakulti Pengajian Islam

ABDUL LATIFF BIN MOHD SAMSUDIN
(A159053)

75
F3.12 Fakulti Pengajian Islam

NUR SYAZWANI BINTI ABDUL HALIM
(A160784)

21
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 1
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.13 Fakulti Sains & Teknologi

NUR AIDA BINTI SUHAIMI
(A164573)

MTB
F1.13 Fakulti Sains & Teknologi

NURUL FATHIN BINTI SAMSOR
(A166647)

MTB
F1.13 Fakulti Sains & Teknologi

SUHAILAH BINTI SALAHUDDIN
(A164912)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 3               Jumlah Undi Rosak :
[atas]

Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.16 Fakulti Sains & Teknologi

ABU DZAR AL-GHIFFARI BIN SYAKIRIN
(A160548)

250
F3.16 Fakulti Sains & Teknologi

OO HAO SHERN
(A160204)

149
F3.16 Fakulti Sains & Teknologi

ZURAINI IZATI BINTI ZULKIFLI
(A160010)

88
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 9
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F0.17 Fakulti Pendidikan

NUR AMALIN DIYANA BINTI MOHAMAD
(A159736)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F0.18 Fakulti Undang-Undang

TAN PUI SAN
(A152525)

161
F0.18 Fakulti Undang-Undang

SAHAIN NADA PUTHUCHEARY
(A162739)

134
F0.18 Fakulti Undang-Undang

AINA NADHIRAH BINTI AHMAD SHOBRI
(A154218)

103
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 3
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.19 Fakulti Kejuruteraan & Alam Bina

NORALIA FARISHA BINTI NOR ZAMRI
(A164547)

523
F1.19 Fakulti Kejuruteraan & Alam Bina

LAW MING FEI
(A165800)

513
F1.19 Fakulti Kejuruteraan & Alam Bina

NURUL FATINAH BINTI MOHD FARIS
(A164760)

353
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 2               Jumlah Undi Rosak : 39
[atas]

Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.21 Fakulti Kejuruteraan & Alam Bina

GAN JIAN JIE
(A160280)

245
F3.21 Fakulti Kejuruteraan & Alam Bina

NAZIRUL MUHAIMIN BIN HAMZI
(A153594)

160
F3.21 Fakulti Kejuruteraan & Alam Bina

SAH IMRAN BIN EDISAH PUTRA
(A159339)

70
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak : 8
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.22 Fakulti Sains Kesihatan

NARISSA HAIRANI BINTI HAMIDON
(A163597)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]

Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.23 Fakulti Sains Kesihatan

RAVEENA VAIDHESWARY A/P MURALITHARAN
(A158299)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F1.24 Fakulti Teknologi & Sains Maklumat

NIK NURDINI BINTI WOLSELEY
(A166062)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]

Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F3.25 Fakulti Teknologi & Sains Maklumat

MUHAMMAD HAMKA BIN MOHD NOR
(A161083)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F0.26 Fakulti Pergigian

MOHAMAD IZZUDDIN NAIM BIN MUSTAFA YUSOF
(A163003)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]



Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
F0.27 Fakulti Farmasi

MIR ELAIZA BINTI AMIR
(A161327)

MTB
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 1               Jumlah Undi Rosak :
[atas]

 
Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
U1.28 Umum

NUR`AISHATUL HAMIZAH BINTI NORDIN
(A163783)

4646
U1.28 Umum

NUR AISYAH AQILAH BT. MOHD RAZAK
(A162797)

3927
U1.28 Umum

NUR NAJWA BINTI MUHAMMAD NAZIM
(A165724)

3814
U1.28 Umum

MUHAMMAD DZUL AIMAN BIN ZULKEFLY
(A163295)

3571
U1.28 Umum

MUHAMAD AMIRUDDIN HAMZAH BIN KHAIRUL AZRY
(A165424)

3549
U1.28 Umum

FARIS BIN OSMAN
(A165952)

3250
U1.28 Umum

NUR AZMAH BINTI AB GHANI
(A166533)

3187
U1.28 Umum

AIDIL ADZHAM BIN OTHMAN
(A163101)

2955
U1.28 Umum

HO WEI YAN
(A166094)

2913
U1.28 Umum

WAN AMIRUL AMIN BIN WAN MOHAMAD
(A165111)

2854
U1.28 Umum

NORFADILA BINTI HERMKNG
(A164053)

2689
U1.28 Umum

KHAIRUNISA BINTI ABD RAHIM
(A166020)

2673
U1.28 Umum

THENESH A/L ANBALAGAN
(A166831)

2585
U1.28 Umum

LING GUONG ZHIN
(A163788)

2043
U1.28 Umum

MUHAMMAD AMIR BIN SAHMAT
(A163845)

2013
U1.28 Umum

MUHAMMAD IRFAAN BIN KUSHAIRI
(A163974)

2010
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 7               Jumlah Undi Rosak : 374
[atas]

Kod Kawasan Nama Kawasan Calon Jumlah Undi
U3.35 Umum

MUHAMMAD YUSRI BIN KORNAN
(A157919)

1461
U3.35 Umum

MUHAMMAD AMIRUL AFIQ BIN SUHAIMI
(A161677)

1365
U3.35 Umum

TERRENCE ONG JUN HAN
(A161711)

1226
U3.35 Umum

NUR'AIN EZZATIE BINTI MOHD SUKREE
(A160029)

1193
U3.35 Umum

KIM SAY LIANG
(A161114)

1153
U3.35 Umum

NUR SYAZWANA BINTI ZAINAL ALAM
(A157362)

1080
U3.35 Umum

RUSNINA BINTI ROSMAN
(A159321)

938
U3.35 Umum

AHMAD FAISAL BIN ANUAR
(A153565)

935
U3.35 Umum

MOHD SYAHNIDZAM BIN AHMAD
(A153760)

896
U3.35 Umum

MOHAMAD FADHILAH AL HAKKAM BIN OTHMAN
(A157241)

895
U3.35 Umum

LUQMAN HAKIMI BIN HAMDAN
(A161383)

894
U3.35 Umum

NURUL SYAFIQAH BINTI AHMAD
(A157889)

883
U3.35 Umum

MOHD NUR AZAD BIN RUSHIDI
(A159909)

872
U3.35 Umum

KHAIRUL AZHAR BIN KAMARUZAMAN
(A159770)

848
U3.35 Umum

AHMAD AZHAR BIN MUSTAPHA
(A160886)

826
U3.35 Umum

NUR KHAIRUNNISA' BINTI MOHD.ZAMRI
(A159379)

774
U3.35 Umum

MUHAMMAD ZULHELMI BIN SIDEK
(A161827)

708
U3.35 Umum

MUHAMMAD IZZAT AMIR BIN HASBULLAH
(A160278)

559
U3.35 Umum

FARIHA LIYANA BINTI ZAINAL
(A158113)

549
Bilangan Kerusi dipertandingkan : 5               Jumlah Undi Rosak : 148
[atas]